پیگیری دریافت غرامت از نیروهای مسلح به علت حادثه

 با سلام خدمت شما! عرض کنم که سرباز نیروی پدافند هوایی ارتش هستم. کرمانشاه بودم به عنوان دیده‌بان به مرز ماموریت داده شدم.از نردبان برجک مرزبانی به ارتفاع ۲مترو هفتاد و پنج سانتی متر به پشت سقوط کردم. صورت جلسه پاسگاه و یگان هم ثبت شده و با مدارک پزشکی که جمع‌آوری کردم. مهره‌های ستون فقرات L4.L5.S1 دیسکوپاتی و آسیب دیده تاندون کتف چپ شکستگی مچ پای چپ و پیچ خوردگی مینیسک و آسیب به لگن و آرنج از عوارض های آن سانحه میباشد. با شرکت در شورای پزشکی بیمارستان بعثت تنها ۳٪ شکستگی مچ پا را فقط غرامت در نظر گرفتند بدون معاینه‌ بالینی که انجام ندادند. آسیب ستون فقرات را رد کرده اند و شامل غرامت و از کار افتادگی ندانسته اند. 

بنده ۴نفر شاهد دارم که از آن نردبان سقوط کرده‌ام و صورت جلسه پاسگاه مرزی و گروه پدافند کرمانشاه را دارم آیا از جانب شما‌ و شکایت و اعتراض نسبت به رای شورا که حتی معاینه بالینی را انجام نداده اند قابل پیگیری است؟

بله ما می توانیم در این زمینه اعتراض شما را پیگیری کنیم اگر در بیمارستان بعثت افسریه شورای پزشگی تان برگزار شده است . مدارک تان را ارسال کنید تا در این زمینه نظر دهیم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر