درخواست بیمه بیکاری به علت رفتن به زندان

 با سلام !شرمنده بد موقع مزاحم میشم. من چند سال سابقه بیمه دارم ولی بنا به دلایلی شنبه به زندان می روم. می خواستم بدونم میتونم از بیمه بیکاری استفاده کنم. متاهل هستم. تحت تکفل 4 نفر . در ضمن من 6 سال سابقه بیمه دارم که 4 سال از تاریخ 91 تا 95 در یک کارگاه و از تاریخ 99 تا الان بیمه می ریزم و میخواسم بدونم من که اصلا از بیمه بیکاری استفاده نکردم و با توجه به اینکه بین دو تا بیمه فاصله هست سابقه من همون 6سال هست یا نه اون 4سال قبلی حساب نمیشه؟ لازم به ذکره که 21 ماه آخر را در یک کارگاه بیمه رد کردم. ممنون میشم فردا جواب بدین چون من شنبه صبح میرم زندان. و اینکه ایا همسر من میتواند برای بیمه بیکاری اقدام کند؟ 

باسلام! بیمه بیکاری به شما تعلق میگیرد. سابقه تان کامل حساب میشود. از تاریخی که قطع کار می کنید حداکثر بعد از یک ماه درخواست بیمه بیکاری دهید تا به شما تعلق بگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر