درخواست بیمه بیکاری به علت رفتن به زندان

 با سلام !شرمنده بد موقع مزاحم میشم. من چند سال سابقه بیمه دارم ولی بنا به دلایلی شنبه به زندان می روم. می خواستم بدونم میتونم از بیمه بیکاری استفاده کنم. متاهل هستم. تحت تکفل 4 نفر . در ضمن من 6 سال سابقه بیمه دارم که 4 سال از تاریخ 91 تا 95 در یک کارگاه و از تاریخ 99 تا الان بیمه می ریزم و میخواسم بدونم من که اصلا از بیمه بیکاری استفاده نکردم و با توجه به اینکه بین دو تا بیمه فاصله هست سابقه من همون 6سال هست یا نه اون 4سال قبلی حساب نمیشه؟ لازم به ذکره که 21 ماه آخر را در یک کارگاه بیمه رد کردم. ممنون میشم فردا جواب بدین چون من شنبه صبح میرم زندان. و اینکه ایا همسر من میتواند برای بیمه بیکاری اقدام کند؟ 

باسلام! بیمه بیکاری به شما تعلق میگیرد. سابقه تان کامل حساب میشود. از تاریخی که قطع کار می کنید حداکثر بعد از یک ماه درخواست بیمه بیکاری دهید تا به شما تعلق بگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر