دیه شکستگی بینی

 درود وقت بخیر! من با شرکتی مشغول به کار‌هستم یک ماهی میشه  که دیروز سر  پروژه ساختمانی تخته داربست رو بسته نبودن و یه سمت تخته بلند میشه و به صورتم میخوره ! احتمال زیاد‌ بینی من شکسته باشه ! میخواستم ببینم من میتونم بابت اینکه ایمنی نبوده اون داربست شکایت بکنم و دیه شکستگی بینی ام رو بگیرم. و اینکه آیا پول دیه و بیمه جدا هست و برای مطالبه هر کدام باید جدا اقدام کرد؟

بابت شکستگی بینی می توانید از کارفرما یا پیمانکار شکایت کنید و دیه بگیرید. اگر مدارک حادثه را داشته باشید و شاهد داشته باشید که در محل کار برای شما اتفاق افتاده است. دیه آن حدود ۶۰ میلیون تومان بود اما بیمه تامین اجتماعی بابت این موضوع چیزی نمی دهد و فقط باید از بیمه مسئولیت کارفرما دیه تان را بگیرید یا از خود کارفرما را بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر