محاسبه دیه حارصه صورت

 با سلام! من در ۲۲ فروردین ماه امسال با موتور بودم و با یک ماشین تصادف کردم که مقصر ۱۰۰ درصد ماشین بود.رفتم پزشکی قانونی،۴ مورد حارصه برای دستم و یک مورد خراشیدگی و حارصه برای صورتم همراه با ۲ماه طول درمان برای دستم حکم دادند.بعد از گذشت دوماه از طول درمان،مجدد به پزشکی قانونی رفتم و گفتند تاندون شانه دست چپم پاره شده و مجدد ۴ ماه طول درمان نوشتند و باید در آبان ماه امسال مجدد برم پزشکی قانونی.با توجه به اینکه میخوام برم جراحی کنم ،ممنون میشم مقدار دیه کل را برام مشخص کنید.سپاسگزارم؟

بابت چهار مورد حارصه دست  دو درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۱۲ میلیون تومان. بابت حارصه صورت شماره یک درصد دیه تعلق می گیرد معادل ۶ میلیون تومان. بابت پارگی تاندون احتمالاً دو درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۱۲ میلیون تومان.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر