درخواست سختی کار کارکنان ایران خودرو

 با سلام و خسته نباشید! بنده حدودا ۲۰ سال و دو ماه در ایران خودرو در یک سالن و یک شرح فعالیت مشغول به کار بودم ولی در زمان بازنشستگی۶ سال از خدمتم به عنوان سختی کار محاسبه نشده است. و در وزارت کار شکایت کرده ام . چه مدارکی باید در روز اعلام شده تهیه کنم ؟ همکاران قبل و بعد از من  که بازنشسته شده اند کلیه سنواتشون جزو سختی کار محاسبه شده ولی  برای بنده ۶ سال محاسبه نشده است. لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم ؟

باید گواهی سختی کار یا اسامی تایید شده سختی کار که توسط برای همکاران تان بوده است را ارائه کنید. همچنین مدارکی نشان دهید که شغلتان با آنها یکی بوده است و همچنین حکم حقوقی تان و شرح وظایف خودتان را بنویسید و درخواست کنید که از محل  کار شما بازرسی صورت گیرد توسط کارشناسان سه نفره. به نظر من به نتیجه می‌رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر