درخواست سختی کار کارکنان ایران خودرو

 با سلام و خسته نباشید! بنده حدودا ۲۰ سال و دو ماه در ایران خودرو در یک سالن و یک شرح فعالیت مشغول به کار بودم ولی در زمان بازنشستگی۶ سال از خدمتم به عنوان سختی کار محاسبه نشده است. و در وزارت کار شکایت کرده ام . چه مدارکی باید در روز اعلام شده تهیه کنم ؟ همکاران قبل و بعد از من  که بازنشسته شده اند کلیه سنواتشون جزو سختی کار محاسبه شده ولی  برای بنده ۶ سال محاسبه نشده است. لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم ؟

باید گواهی سختی کار یا اسامی تایید شده سختی کار که توسط برای همکاران تان بوده است را ارائه کنید. همچنین مدارکی نشان دهید که شغلتان با آنها یکی بوده است و همچنین حکم حقوقی تان و شرح وظایف خودتان را بنویسید و درخواست کنید که از محل  کار شما بازرسی صورت گیرد توسط کارشناسان سه نفره. به نظر من به نتیجه می‌رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر