تمدید بیمه بیکاری به علت بیماری

 با سلام ! اینجانب ۴۰ ساله و مجرد که بیمه بیکاری دریافت میکنم با استحقاق ۱۲ ماه دریافتی .یک ماه دیگر آخرین مقرری خود را دریافت خواهم کرد و مدت دریافتی بیمه بیکاری من تمام خواهد شد . بنده دریانورد بودم و به علت کارم دچار افسردگی شدید شدم و هم اکنون دارو مصرف میکنم و مدارک و نسخه های پزشکی من موجود میباشد بنده ۴۰ ساله و مجرد هستم آیا امکان تمدید بیمه بیکاری برای من وجود دارد تا دوره درمانی ام را تکمیل نمایم یا تبصره ای در قانون وجود دارد که در این شرایط به من کمکی شود . خیلی ممنونم از پاسخگویی شما؟

با سلام!  متاسفانه چنین چیزی وجود ندارد. تنها راهی که دارید این است که از پزشک تان گواهی استعلاجی بگیرید و به شعبه بیمه مراجعه کنید تا استعلاجی شما را به شورای پزشکی تامین اجتماعی ارجاع دهند. در صورتی که شورای پزشکی با استراحت شما فقط کند می توانید چند ماه بیشتر کمک هزینه ایام درمانی استفاده کنید تا آماده شروع کار شوید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر