تمدید بیمه بیکاری به علت بیماری

 با سلام ! اینجانب ۴۰ ساله و مجرد که بیمه بیکاری دریافت میکنم با استحقاق ۱۲ ماه دریافتی .یک ماه دیگر آخرین مقرری خود را دریافت خواهم کرد و مدت دریافتی بیمه بیکاری من تمام خواهد شد . بنده دریانورد بودم و به علت کارم دچار افسردگی شدید شدم و هم اکنون دارو مصرف میکنم و مدارک و نسخه های پزشکی من موجود میباشد بنده ۴۰ ساله و مجرد هستم آیا امکان تمدید بیمه بیکاری برای من وجود دارد تا دوره درمانی ام را تکمیل نمایم یا تبصره ای در قانون وجود دارد که در این شرایط به من کمکی شود . خیلی ممنونم از پاسخگویی شما؟

با سلام!  متاسفانه چنین چیزی وجود ندارد. تنها راهی که دارید این است که از پزشک تان گواهی استعلاجی بگیرید و به شعبه بیمه مراجعه کنید تا استعلاجی شما را به شورای پزشکی تامین اجتماعی ارجاع دهند. در صورتی که شورای پزشکی با استراحت شما فقط کند می توانید چند ماه بیشتر کمک هزینه ایام درمانی استفاده کنید تا آماده شروع کار شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر