جمع کردن سابقه بیمه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب

 با سلام !قبل از انقلاب کارمند و بیمه بودم در بخش تعاون روستایی که احتمالا بعد از انقلاب جزء بهزیستی شده است و با سوادآموزی هم کار میکردم و دقیق نمیدانم  چطور سوابق بیمه خود را پیدا و جمع آوری کنم شما میتوانید راهنمایی کنید و آیا قابل جمع با بیمه زمان انقلاب هست؟ با تشکر ؟

اگر قبل از انقلاب بیمه تامین اجتماعی داشته باشید در صورتی که مدارک داشته باشید می توانید آن را با بیمه زمان فعلی تان جمع کنید ولی اگر مدارکی نداشته باشید با توجه به اینکه تقریباً تمام مدارک بیمه قبل از انقلاب از بین رفته است بعید است به سادگی بتوان این کار را انجام داد. اگر در سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه قبل از انقلاب به شما نیامده است چون تمام این سوابق اسکن شده و سیستم ثبت شده است باید مدارک کافی و مکتوب داشته باشید تا بتوانید ادعای خود را ثابت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر