جمع کردن سابقه بیمه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب

 با سلام !قبل از انقلاب کارمند و بیمه بودم در بخش تعاون روستایی که احتمالا بعد از انقلاب جزء بهزیستی شده است و با سوادآموزی هم کار میکردم و دقیق نمیدانم  چطور سوابق بیمه خود را پیدا و جمع آوری کنم شما میتوانید راهنمایی کنید و آیا قابل جمع با بیمه زمان انقلاب هست؟ با تشکر ؟

اگر قبل از انقلاب بیمه تامین اجتماعی داشته باشید در صورتی که مدارک داشته باشید می توانید آن را با بیمه زمان فعلی تان جمع کنید ولی اگر مدارکی نداشته باشید با توجه به اینکه تقریباً تمام مدارک بیمه قبل از انقلاب از بین رفته است بعید است به سادگی بتوان این کار را انجام داد. اگر در سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه قبل از انقلاب به شما نیامده است چون تمام این سوابق اسکن شده و سیستم ثبت شده است باید مدارک کافی و مکتوب داشته باشید تا بتوانید ادعای خود را ثابت کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر