درخواست دیه به علت کاهش شنوایی

 با سلام !ضمن عرض خسته نباشید! بنده در خصوص شکایت از کارفرما برای دریافت غرامت خدمتتان مزاحم شدم ممنون میشم ، راهنمایی بفرمائید.عرض کنم بنده حدود ۶ سال پیش در شرکت شیشه سکوریت کار می‌کردم حدود ۸ سال اونجا کار کردم آلودگی صوتی وحشتناکی داشت حتی از گوشی هم استفاده میکردی باز تاثیری نداشت ، از زمانی که مشکل شنوایی در هر دو گوش احساس کردم ، از آن شرکت خارج شدم ، و از روز شنوایی من رفته رفته کمتر شد الان بعد از گذشت ۶ سال شنوایی هر دو گوشم رو ۸۰ درصد از دست دادم بطوریکه در هر دو گوشم از سمعک استفاده میکنم ولی باز هم جوابگو نیست. میخواستم راهنمایی بفرمائید بنده چطور و چگونه میتوانم از کارفرما شکایت کنم ، آیا شکایت کنم میتوانم دریافت غرامت کنم یا نه ؟ باتشکر از لطفتان ممنون یا علی؟

باید از طریق دفاتر خدمات قضایی از ایشان بابت دیه شکایت کنید. البته پزشکی قانونی معمولا در این زمینه رای مثبت نمی دهد چون ارتباط با مشکل ناشی از کار را نمی توانند تشخیص دهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر