درخواست دیه به علت کاهش شنوایی

 با سلام !ضمن عرض خسته نباشید! بنده در خصوص شکایت از کارفرما برای دریافت غرامت خدمتتان مزاحم شدم ممنون میشم ، راهنمایی بفرمائید.عرض کنم بنده حدود ۶ سال پیش در شرکت شیشه سکوریت کار می‌کردم حدود ۸ سال اونجا کار کردم آلودگی صوتی وحشتناکی داشت حتی از گوشی هم استفاده میکردی باز تاثیری نداشت ، از زمانی که مشکل شنوایی در هر دو گوش احساس کردم ، از آن شرکت خارج شدم ، و از روز شنوایی من رفته رفته کمتر شد الان بعد از گذشت ۶ سال شنوایی هر دو گوشم رو ۸۰ درصد از دست دادم بطوریکه در هر دو گوشم از سمعک استفاده میکنم ولی باز هم جوابگو نیست. میخواستم راهنمایی بفرمائید بنده چطور و چگونه میتوانم از کارفرما شکایت کنم ، آیا شکایت کنم میتوانم دریافت غرامت کنم یا نه ؟ باتشکر از لطفتان ممنون یا علی؟

باید از طریق دفاتر خدمات قضایی از ایشان بابت دیه شکایت کنید. البته پزشکی قانونی معمولا در این زمینه رای مثبت نمی دهد چون ارتباط با مشکل ناشی از کار را نمی توانند تشخیص دهند.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر