استفاده از مزایای سخت و زیان آور برای شغل نقشه برداری

 با سلام ! بنده از سال ۸۶ الی ۹۲ بصورت قراردادی  با مدرک دیپلم  اداره مسکن  و شهرسازی استان خوزستان تحت عنوان نقشه بردار مشغول به کار بودم و کار من روزانه نقشه برداری پروژه ها و منازل مسکونی و.....بوده است. سپس مدرک لیسانس گرفتم و سمت من در اداره به عنوان کارشناس املاک تغییر کرد. آیا بابت  هفت سال فوق  که با عنوان نقشه بردار فعالیت  داشته ام سختی وزیان آور تعلق میگیرد؟

 بله! در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بابت زمانی که عنوان شغلی تان نقشه برداری بوده باشد و در آن شغل مشغول به کار بوده باشید سختی کار به شما تعلق می‌گیرد یعنی می توانید از مزایای یک و نیم برابر یا هر درصد دیگری بابت بازنشسته شدن استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر