درخواست اصلاح عنوان شغلی در لیست بیمه

 با سلام خدمت شما! بنده سال ۹۸ به عنوان مهندس کنترل کیفی واحد مشاور برای نظارت کارگاهی در یکی از نیروگاه های کشور مشغول بودم. منتها شرکت به دلیل عدم تمایل به جذب نیرو برای دفتر مرکزی تهران خود و تسلط بنده به امور نظارت عالیه همزمان کار نظارت عالیه را هم به بنده و در حین نظارت کارگاهی محول کرده بود که اثبات آن شرح وظایفی هست که شرکت در نامه حسن انجام کار به بنده شرح داده است و همینطور پرس و جو از همکاران !

به دلیل اینکه به سایت بیمه مراجعه کردم و مشاهده کردم کلا در زمان کار من یعنی ۲۹ ماه عنوان شغلی من در اکثر ماه ها نه مسئول یا کارشناس یا سرپرست کنترل کیفی سایت کارگاهی بلکه «آب بر» ثبت شده (موردی که برای تمامی همکاران من هم رخ داده). بر آن شدم تا حقوق خود را مطالبه نمایم. به اداره کار رفتم که اطلاعی نداشتند. به بیمه مراجعه کردم و گفتند این مورد عنوان شغلی را باید ظرف ۶ ماه درخواست می‌دادید و الان نمیشه اصلاح کرد. در صورتی ک برای بنده و کارم در این حوزه بسیار مهم است: 

حال سوالی که از محضرتان دارم این است:

۱) آیا میتوانم این عنوان شغلی را درست کنم؟

۲) آیا می توانم نسبت به دریافت حقوق پرداخت نشده کار اجباری دوم با توجه به مدارکم دادخواست کیفری بنویسم و مطالبه حق کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تامین اجتماعی عنوان شغلی شما را اصلاح نمی کند و شما باید از طریق دیوان عدالت اداری اقدام کنید تا عنوان شغلی توان اصلاح گردد. در مورد حقوق پرداخت نشده کار اجباری باید بگویم که ما در قانون کار چیزی به عنوان کار اجباری نداریم. ما فقط با کار و ساعت کاری صحبت می کنیم و مسئول رسیدگی به این مسائل هم اداره کار می باشد. بنابراین شما با توجه به شغل اضافه نمی توانید درخواست دهید و حداقل‌های قانون کار تنها ملاک است. اما اگر ساعت  بیشتری وقت گذاشته باشید می توانید شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر