پرداخت حق بیمه سال های پرداخت نشده

 با سلام! لیست بیمه خودم وخانواده را به این صورت از سال ۹۲ اعلام کردم به تامین اجتماعی! از سال ۹۲ لیست ها را مطابق عکس بالا ناقص رد کردم  و بعضی از سال ها مثل۹۵.۹۶.۹۷ را کلا رد نکردم . اگر بتوانید سالهای پرداخت نکرده را پرداخت کنم  و کامل ۱۰ سال شود خود و خانمم بازنشسته خواهیم شد  و اگر بتوانید سالهای بیشتری را به سابقه اضافه کنید  زحمت شما را جبران خواهم کرد؟ 

اگر شرکت برای خودتان نباشد باید از کارفرما شکایت کنید. به نظر می رسد به شما ارتباط دارد . تنها با رای اداره کار به نتیجه می رسید و می توانید حق بیمه به تامین اجتماعی بدهید . البته اگر شرکت خانوادگی باشد تاییدیه تامین اجتماعی سخت می شود. . ولی مثل اینکه شرکت برای خودتان است و اینجوری کار سخت می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر