درخواست استفاده از حقوق سه پنجم نیروهای مسلح بعد از اخراج

 با سلام! بنده با ۱۹ سال خدمت  از نیروی هوایی منفصل  شدم /آیین  نامه انضباطی / . جدیدا شنیدم مجلس قانونی تصویب  کرده که اگر کسی به هر دلیلی از ارگانی  جدا شد سابقه  بیمه  اش قابل انتقال  است . ضمنا طبق قانون سه پنجم حقوق  را دریافت  میکنم. میخواهم بدانم  از کجا باید اقدام کنم برای ادامه بیمه؟!  مراحل و مدارک  چطوری  هست و اینکه شما این مدل کارها رو قبول میکنید یا خیر .متشکرم  خوشوقت ؟ 

ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بفرمایید؟ دو موضوعی که در مورد آن صحبت کردید با یکدیگر تفاوت دارد. اگر بخواهید از قانون 3/5 استفاده کنید باید حداقل 15 سال سابقه داشته باشید و  این سه پنجم صرفاً به خانواده شما یعنی به همسرش و فرزندان دختر شما تا زمان ازدواج و فرزندان پسر شما تا ۱۸ سالگی تعلق می گیرد و به شما تعلق نمی گیرد  و دیگر نمی توانید سابقه تان را به تامین اجتماعی انتقال دهید . اما اگر بخواهید سابقه تان را انتقال دهید دیگر نمی توانید از قانون سه پنجم استفاده کنیم و باید سابقه کارتان را به تامین اجتماعی انتقال دهید و در این سازمان بازنشسته شوید.  ما در هر دو زمینه فعالیت می‌کنیم


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر