درخواست استفاده از حقوق سه پنجم نیروهای مسلح بعد از اخراج

 با سلام! بنده با ۱۹ سال خدمت  از نیروی هوایی منفصل  شدم /آیین  نامه انضباطی / . جدیدا شنیدم مجلس قانونی تصویب  کرده که اگر کسی به هر دلیلی از ارگانی  جدا شد سابقه  بیمه  اش قابل انتقال  است . ضمنا طبق قانون سه پنجم حقوق  را دریافت  میکنم. میخواهم بدانم  از کجا باید اقدام کنم برای ادامه بیمه؟!  مراحل و مدارک  چطوری  هست و اینکه شما این مدل کارها رو قبول میکنید یا خیر .متشکرم  خوشوقت ؟ 

ابتدا نام و نام خانوادگی تان را بفرمایید؟ دو موضوعی که در مورد آن صحبت کردید با یکدیگر تفاوت دارد. اگر بخواهید از قانون 3/5 استفاده کنید باید حداقل 15 سال سابقه داشته باشید و  این سه پنجم صرفاً به خانواده شما یعنی به همسرش و فرزندان دختر شما تا زمان ازدواج و فرزندان پسر شما تا ۱۸ سالگی تعلق می گیرد و به شما تعلق نمی گیرد  و دیگر نمی توانید سابقه تان را به تامین اجتماعی انتقال دهید . اما اگر بخواهید سابقه تان را انتقال دهید دیگر نمی توانید از قانون سه پنجم استفاده کنیم و باید سابقه کارتان را به تامین اجتماعی انتقال دهید و در این سازمان بازنشسته شوید.  ما در هر دو زمینه فعالیت می‌کنیم


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر