درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان بیضه

 با سلام !ببخشید همسرم توده داخل بیضه اش  بود. الان تقریبا یک ماه هست کاملا بیضه راستش تخلیه کردند. جواب پاتولوژی شان اومده که سرطان خوش خیم است. آیا ازکارافتادگی به ایشان تعلق می گیرد؟ 44 سال سن دارند کارش هم جوشکاری کابین آسانسور هست باتشکر ! البته صاحب کارش هم بیمه اش قطع کرده از برج ۳ تحت درمان بود. الان هم دنبال بیکاری می خواهد برود! ممنون می شوم راهنماییمون کنید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که سابقه بیمه شان بسیار مهم است و اگر سابقه بیمه شان بالای ۱۰ سال باشد شانس بیشتری دارد. در مرحله بعد این است که سرطان شان باید سطح ۳ یا ۴ باشد یعنی متاستاز داده باشد به دیگر قسمت‌های بدن و اگر سرطان خوش خیم باشد معمولا از کار افتاده کلی نمی شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر