درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان بیضه

 با سلام !ببخشید همسرم توده داخل بیضه اش  بود. الان تقریبا یک ماه هست کاملا بیضه راستش تخلیه کردند. جواب پاتولوژی شان اومده که سرطان خوش خیم است. آیا ازکارافتادگی به ایشان تعلق می گیرد؟ 44 سال سن دارند کارش هم جوشکاری کابین آسانسور هست باتشکر ! البته صاحب کارش هم بیمه اش قطع کرده از برج ۳ تحت درمان بود. الان هم دنبال بیکاری می خواهد برود! ممنون می شوم راهنماییمون کنید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که سابقه بیمه شان بسیار مهم است و اگر سابقه بیمه شان بالای ۱۰ سال باشد شانس بیشتری دارد. در مرحله بعد این است که سرطان شان باید سطح ۳ یا ۴ باشد یعنی متاستاز داده باشد به دیگر قسمت‌های بدن و اگر سرطان خوش خیم باشد معمولا از کار افتاده کلی نمی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر