درخواست ازکارافتادگی به علت شیمی درمانی

 من از آذر۹۸ به سرطان التهابی سینه دچار شدم . شیمی کردم . عمل ماستکتومی کامل انجام دادم. ۲۵ جلسه پرتو درمانی شدم.یک سال دارو خوراکی استفاده می‌کردم که متاستاز داد به لنف طرف مقابل ام . شیمی درمانی را دوباره شروع کردم . که در اثر شیمی درمانی دچار نارسایی قلبی شدم و ریه صددرصد آب آورد.  به خاطر قلب دیگه شیمی ام نکردن و به خاطر قلب فعلا اجازه جراحی ندارم.تا وضعیت قلب اوکی بشه. الان دارم هورمون درمانی میکنم. کارمند پیمانی صدا و سیما هستم. ۱۶ سال سابقه بیمه دارم.چطور میتونم از کارافتادگی بگیرم؟؟حقوق من بر چه اساسی حساب میشه ؟ ۱۶ روز یا ۳۰ روز؟؟

با سلام! اگر بیمه تان،  تامین اجتماعی باشد به نظرم در مجموع از کار افتاده می‌شوید. پرونده شما در کمیسیون‌های قلب و آنکولوژی بررسی می‌شود و به احتمال زیاد از کار افتاده می شوید چون متاستاز داده است و در این حالت معمولا تامین اجتماعی بیمه شدگان را از کار افتاده کلی می کند.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر