درخواست ازکارافتادگی به علت شیمی درمانی

 من از آذر۹۸ به سرطان التهابی سینه دچار شدم . شیمی کردم . عمل ماستکتومی کامل انجام دادم. ۲۵ جلسه پرتو درمانی شدم.یک سال دارو خوراکی استفاده می‌کردم که متاستاز داد به لنف طرف مقابل ام . شیمی درمانی را دوباره شروع کردم . که در اثر شیمی درمانی دچار نارسایی قلبی شدم و ریه صددرصد آب آورد.  به خاطر قلب دیگه شیمی ام نکردن و به خاطر قلب فعلا اجازه جراحی ندارم.تا وضعیت قلب اوکی بشه. الان دارم هورمون درمانی میکنم. کارمند پیمانی صدا و سیما هستم. ۱۶ سال سابقه بیمه دارم.چطور میتونم از کارافتادگی بگیرم؟؟حقوق من بر چه اساسی حساب میشه ؟ ۱۶ روز یا ۳۰ روز؟؟

با سلام! اگر بیمه تان،  تامین اجتماعی باشد به نظرم در مجموع از کار افتاده می‌شوید. پرونده شما در کمیسیون‌های قلب و آنکولوژی بررسی می‌شود و به احتمال زیاد از کار افتاده می شوید چون متاستاز داده است و در این حالت معمولا تامین اجتماعی بیمه شدگان را از کار افتاده کلی می کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر