آیا سربازی جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود؟

 با سلام وقت بخیر !خسته نباشید! شرمنده بد موقع مزاحم میشم. ببخشید من در یک شرکت ساختمانی کار میکنم. آیا بیمه که شرکت برای من پرداخت میکند جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می گردد. ببخشید چگونه متوجه میشم که بیمه که برای پرداخت میگردد جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می گردد. آیا بیمه سوابق خدمت سربازی جزو مشاغل سخت وزیان آور محسوب می گردد؟

نه معمولاً! اگر کارتان عادی باشد جز> مشاغل سخت و زیان آور محسوب نمی شود بلکه باید تاییدیه اداره کار برای مشاغل سخت داشته باشید و شغل های محدودی این حالت را دارند. اگر تمام ایام بیمه پردازی تان جزء مشاغل سخت و زیان آور باشد ایام سربازی هم جزء مشاغل سخت حساب میشود وگرنه حساب نمی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر