اعتراض به نظریه پزشکی قانونی در مورد دیه

 با سلام! ما در رابطه با تروما و آسیب کمر همسرم به پزشکی قانونی رفتیم. پزشکی قانونی ما را به دکتر مغز و اعصاب معرفی کرد. وایشان پس از معاینه اعلام کردند همسرم دیسک کمری شدید شده وبراثر ضربه تشدید شده است ولی نظریه که پزشکی قانونی به مرجع داده است کاملا با نظر پزشک فرق دارد و در نامه قید شده همسرم قبلا دیسک کمر داشته است. آیا می توانیم به نظر پزشکی قانونی اعتراض کنیم چون ما از نظریه پزشکی که ما را فرستادند کپی داریم. و این که چطور می توانیم اعتراض کنیم؟ ممنون از شما!

دیسک کمر از مواردی است که همواره پزشکی قانونی رای مثبت در آن زمینه می دهد چون نمی تواند علت حادثه را مشخص کند که حادثه به علت مشکلات کاری در محیط کار رخ داده است یا در محیط خانه و یا در محیط دیگری! شما به هر حال می‌توانید به این رای اعتراض کنید. کافی است از دادیار یا قاضی پرونده درخواست کنید و نامه بگیرید و با نامه‌ای که از مرجع قضایی می گیرید به پزشکی قانونی مراجعه کرده و شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر