اعتراض به نظریه پزشکی قانونی در مورد دیه

 با سلام! ما در رابطه با تروما و آسیب کمر همسرم به پزشکی قانونی رفتیم. پزشکی قانونی ما را به دکتر مغز و اعصاب معرفی کرد. وایشان پس از معاینه اعلام کردند همسرم دیسک کمری شدید شده وبراثر ضربه تشدید شده است ولی نظریه که پزشکی قانونی به مرجع داده است کاملا با نظر پزشک فرق دارد و در نامه قید شده همسرم قبلا دیسک کمر داشته است. آیا می توانیم به نظر پزشکی قانونی اعتراض کنیم چون ما از نظریه پزشکی که ما را فرستادند کپی داریم. و این که چطور می توانیم اعتراض کنیم؟ ممنون از شما!

دیسک کمر از مواردی است که همواره پزشکی قانونی رای مثبت در آن زمینه می دهد چون نمی تواند علت حادثه را مشخص کند که حادثه به علت مشکلات کاری در محیط کار رخ داده است یا در محیط خانه و یا در محیط دیگری! شما به هر حال می‌توانید به این رای اعتراض کنید. کافی است از دادیار یا قاضی پرونده درخواست کنید و نامه بگیرید و با نامه‌ای که از مرجع قضایی می گیرید به پزشکی قانونی مراجعه کرده و شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر