عدم تایید بیمه بیکاری توسط کارشناس تامین اجتماعی

 سلام وقتتون بخير! درخواست بيمه بيكاري من توسط نماينده اداره كار موافقت ولي نماينده تامين اجتماعي پرينت بانكي واريز حقوق نه ماه آخر كار را  مي خواهد. ولي كارفرما به من حقوقي پرداخت نكرده فقط به صورت علي الحساب هر ماه مبلغي رو دستي پرداخت كرده و مابقي را در قالب دوچك بلند مدت با احتساب سود حقوق هايي كه ماهانه پرداخت نكرده داده است. من حدود ١٤ ماه كار خودم و پايان خرداد ١٤٠١ پايان قراردادم بوده و چكها به تاريخ مرداد و شهريور است. آيا براي بيمه بيكاري اين موضوع مشکل ايجاد مي كنه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که قانون مشکلی ندارد و اگر پرداخت به هر روشی باشد که اثبات شده باشد توسط کارفرما پرداخت شده مشکلی ندارد ولی بعداً کارمندان بیمه سخت‌گیری‌های انجام می دهند.  در مجموعه مشکلی نیست بهتر از مدارکی که دارید برای آنها آورده تا راضی شان کنید تایید کنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر