آیا در معاینات اولیه تامین اجتماعی بیماری ام را اعلام کنم ؟

 با سلام !من ۴۶ ماه سابقه پرداخت بیمه ۱۲ درصد نویسندگان رو داشتم . که البته سال ۱۴۰۰ کلا وقفه افتاد و پرداخت نکردم حق بیمه ام را؟ الان تقاضای بیمه ۱۸ درصد رو دادم . معرفی نامه دادن برای کمیسیون پزشکی! ضمن اینکه من نزدیک به یک سال هست که فهمیدم ام.اس دارم و توی این یک سال بیمه سلامت بیماران خاص بودم . حال با این شرایط آیا باید در کمیسیون بگم شرایط بیماریم رو ؟ ممنون میشم پاسخ بدید ، چون نمیدونم باید چه کنم ؟

بله به نظر من باید بگویید. چون در هر صورت آنها می‌فهمند و بعدا می فهمند و ممکن است در پرونده تان برای از کار افتادگی کردن شما در سال‌های آینده بگویند قبل از بیمه شدن یعنی بیمه ۱۸ درصد شدن از کار افتاده کلی بودید. الان اگر بگویید مشکلی پیش نمی آید و ازکارافتاده کلی نمی شوید و مدرک مناسبی خواهد بود و تاییدیه ای به شما تعلق می‌گیرد که مانعی برای بیمه پردازی شما یا از کارافتادگی شما در آینده نخواهد بود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر