آیا در معاینات اولیه تامین اجتماعی بیماری ام را اعلام کنم ؟

 با سلام !من ۴۶ ماه سابقه پرداخت بیمه ۱۲ درصد نویسندگان رو داشتم . که البته سال ۱۴۰۰ کلا وقفه افتاد و پرداخت نکردم حق بیمه ام را؟ الان تقاضای بیمه ۱۸ درصد رو دادم . معرفی نامه دادن برای کمیسیون پزشکی! ضمن اینکه من نزدیک به یک سال هست که فهمیدم ام.اس دارم و توی این یک سال بیمه سلامت بیماران خاص بودم . حال با این شرایط آیا باید در کمیسیون بگم شرایط بیماریم رو ؟ ممنون میشم پاسخ بدید ، چون نمیدونم باید چه کنم ؟

بله به نظر من باید بگویید. چون در هر صورت آنها می‌فهمند و بعدا می فهمند و ممکن است در پرونده تان برای از کار افتادگی کردن شما در سال‌های آینده بگویند قبل از بیمه شدن یعنی بیمه ۱۸ درصد شدن از کار افتاده کلی بودید. الان اگر بگویید مشکلی پیش نمی آید و ازکارافتاده کلی نمی شوید و مدرک مناسبی خواهد بود و تاییدیه ای به شما تعلق می‌گیرد که مانعی برای بیمه پردازی شما یا از کارافتادگی شما در آینده نخواهد بود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر