در چه زمانی پایان کار فرد را ثبت نماییم؟

 یک سوال داشتم لطف میکنید جواب بدین؟ مامور بیمه که به محل کارمون اومده بود اسم سه نفر رو برای بیمه رد کرد ولی یک نفرشون دو روز بعد رفت و ما ازش هیچ مدرکی نداشتیم که برای بیمه ثبت نام کنیم. در نتیجه فقط پول بیمه اون دو نفر را پرداخت کردیم و اون یک نفر رو چون ثبت نام نکرده بودیم نتونستم ترک کار هم براش بزنیم.  حالا میخواستم بدونم که آیا به چه صورت جریمه میشیم؟ آیا فقط یک بار جریمه میشیم یا چون براش ترک کار نزدیم هر ماه جریمه میشیم؟

تا زمانی جریمه می شوید که زمان ترک کار ایشان باشد. شما باید ترک کار ایشان را در لیست بیمه ثبت کنیم یعنی حتما برای ایشان لیست بیمه یک ماهه رد کنید و در پایان لیست بیمه یعنی در پایان آن یک ماه پایان کار را برایشان ثبت کنید . تا پایان کار را ثبت نکنید .این مشکل همچنان ادامه دارد. بهتر است در همین ابتدا جلوی کار را بگیرید تا کار به اعتراض به کمیته بدوی تعیین مطالبات سازمان نرسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر