درخواست بازنشستگی براساس سنوات بیمه پردازی

 با سلام ! بنده در مورد ماده ۷۵ تامین اجتماعی سوال  داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید؟  همسر من دوماه است که در اثر بیماری سرطان فوت کرده اند. ایشان قبلا بیمه تامین اجتماعی بودن و در تاریخ۳۰/۷/۹۹ به علت بیماری نتوانستند  ادامه کار بدهند و بیمه ایشان دیگر پرداخت نشده و در این تاریخ که پرداخت نکرده تحت درمان بودند و ایشان در تاریخ۲۴/۲/۱۴۰۱  فوت کرده اند و ما توی این مدت بعلت درگیری با بیماری ایشان نتوانستیم دنبال ازکارافتادگی ایشان باشیم که الان پیگیر شدیم وتامین اجتماعی میگوید باید قبل از فوت پیگیری میکردید. الان چون فوت کرده و نامه ترک کار هم واسه شون زده اند نمی توان از کار افتادگی واسه ایشان محاسبه کرد؟ آیا الان هیچ راهی دارد که ما بتوانیم از کار افتادگی ایشان یا حداقل این دوسال که بیمار بوده سابقه بیمه واسه شون ایجاد کنیم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اشتباه کردید و حتماً باید وقتی که ایشان به علت بیماری  نتوانستند ادامه کار دهند درخواست استراحت پزشکی می دادید که هم به ایشان حقوق می دادند و هم سابقه کاری برایشان حساب می شد و الان چون فوت کردند دیگر نمی توان در مورد استراحت پزشکی ایشان نظر داد. تنها راهی که دارد این است که بر اساس میزان سابقه ای که دارند درخواست بازنشستگی کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر