برای دریافت خسارت خودرو مالک باید اقدام کند یا راننده ؟!

با سلام !من در شیراز مشغول رانندگی بودم که یک طرف کوچه قبلا پل داشته والان پل ندارد. ماشین به داخل جدول شهرداری سقوط کرد و آسیب زیاد دید .صورتجلسه پلیس۱۱۰ و پلیس راهنمایی هم نوشته علت نداشتن پل و علائم هشدار دهنده. سوال من اینست که صاحب ماشین شوهر عمه ام هست و من راننده ماشین هستم. ماشین دست من بوده و مدارکم کامل هست فقط  بیمه ثالث دارم .برای شکایت از شهرداری من باید او گرفتن خسارت منکه راننده هستم  باید اقدام کنم یا صاحب ماشین؟؟ممنون؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای شکایت از شهرداری به منظور دریافت خسارت خودرو مالک خودرو باید اقدام نماید. اگر خسارت بدنی بود خودتان باید اقدام می کردید اما خسارات مالی توسط مالک باید پیگیری شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر