روش محاسبه مستمری بازنشستگی با توجه به دریافت بیمه بیکاری

 سلام بزرگوار! من ۲۶ سال و دو ماه بیمه اجباری تا سال اردیبهشت ۹۹ بعلت مریضی دارم. بیمه بیکاری میگیرم. میخواستم بفرمایید من که ۴سال اخر بازنشستگیم بیمه بیکاری گرفتم و پست بازنشست میشم آیا پایه حقوق امسال بهم میدن ممنون میشم اگر بزرگی کنید محاسبه بفرمایید مبلغ بازنشستگی بهم بگید ممنون میشم؟ آیا با این شرایط چقدر حقوق بهم تعلق میگیره ممنون؟  آیا حق اولاد و عائله مندی هم به حقوقم اضافه میشه؟  ممنونم توضیح کامل بفرمایید؟  آیا این حقوق بیکاری تو بازنشستگی از من کم می کنند و در حفوق من تاثیر داره؟  تشکر از شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ن بر اساس میانگین دو سال آخر قبل از دریافت بیمه بیکاری حساب می‌شود و اگر از حداقل حقوق اعلامی دولت برای آن سال کمتر گردد و این میزان افزایش می‌یابد بنابراین اگر حق بیمه تان را به صورت حداقلی پرداخت می‌کردید مشکل خاصی برای تان خواهد داشت اما اگر بیشتر از حداقل حق بیمه پرداخت می‌کردید موقعیت آن کمتر میشود. حق اولاد و عائله مندی هم به این شما اضافه می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر