درخواست ازکارافتادگی به علت تنگی نخاع و دیسک کمر

 سلام وقت بخیر! خانم۵۲ساله هستم از سال۱۳۸۶بیمه قالیبافی هستم. سال۱۳۸۹به علت تنگی نخاع و ترک مهره و دیسک کمر عمل شدم و پلاتین گذاشتند. سال۱۳۹۱سرطان سینه بدخیم گرفتم و عمل شدم و غدد لنفاوی دست راستم برداشتند و شیمی درمانی و پرتو درمانی شدم و در این چند سال هم هنوز تحت درمان هستم. سال۹۷به علت پارگی مینیسک و رباط صلیبی عمل زانو شدم که به علت ساییدگی شدید دوباره عود کرده است. یکبارسال ۹۲ کمیسیون شرکت کردم و رد شده ام. حالا با توجه به این مشکلها از طرفی دستم که بخاطر نداشتن غدد لنفاوی اصلا کارایی نداره و مشکل کمر و زانو اصلا توان کار و مخصوصا بافت قالی ندارم . راهنماییم کنید که آیا میتونم 

برای کار افتادگی اقدام کنم؟ یا چند سال باقی رو بخرم؟  که بتونم زودتر بازنشسته بشم؟ 

با سلام! به نظر من مجدد در کمیسیون پزشکی شرکت کنید. امکان خرید سابقه را ندارید. به نظر من فکر کنید از یک کارشناس حقوقی یا وکیل در این زمینه مشاوره بگیرید تا به نتیجه برسید .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر