درخواست ازکارافتادگی به علت تنگی نخاع و دیسک کمر

 سلام وقت بخیر! خانم۵۲ساله هستم از سال۱۳۸۶بیمه قالیبافی هستم. سال۱۳۸۹به علت تنگی نخاع و ترک مهره و دیسک کمر عمل شدم و پلاتین گذاشتند. سال۱۳۹۱سرطان سینه بدخیم گرفتم و عمل شدم و غدد لنفاوی دست راستم برداشتند و شیمی درمانی و پرتو درمانی شدم و در این چند سال هم هنوز تحت درمان هستم. سال۹۷به علت پارگی مینیسک و رباط صلیبی عمل زانو شدم که به علت ساییدگی شدید دوباره عود کرده است. یکبارسال ۹۲ کمیسیون شرکت کردم و رد شده ام. حالا با توجه به این مشکلها از طرفی دستم که بخاطر نداشتن غدد لنفاوی اصلا کارایی نداره و مشکل کمر و زانو اصلا توان کار و مخصوصا بافت قالی ندارم . راهنماییم کنید که آیا میتونم 

برای کار افتادگی اقدام کنم؟ یا چند سال باقی رو بخرم؟  که بتونم زودتر بازنشسته بشم؟ 

با سلام! به نظر من مجدد در کمیسیون پزشکی شرکت کنید. امکان خرید سابقه را ندارید. به نظر من فکر کنید از یک کارشناس حقوقی یا وکیل در این زمینه مشاوره بگیرید تا به نتیجه برسید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر