شکایت از تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری بابت سابقه کاری معدن

 با سلام و درود ! مزاحم شدم در مورد اینکه من حدود ۳ تا ۴ سال جایی در یک معدن به عنوان مسئول فنی کار می کردم و هر ماه هم گزارش می دادم. حالا بعد از ۶ ماه سابقه کل بیمه من پاک شده تماس گرفتم بیمه شهرستان گفتن بازرس اومده شما نبودید و و شما را از لیست خارج کرده اند به نوعی کل سابقه هم حذف شده است. خواستم ببینم من باید چیکار کنم سابقه ام برگرده و درست بشه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که سابقه وقتی از شش ماه بگذره قطع میشه و تامین اجتماعی حقی نداره که اون رو لغو کنه! اما اگه کمتر از شش ماه باشه هم باید با مدارک قوی رد بشه یعنی اگر گواهی کارفرما مبنی بر حضور شما وجود داشت حداقل باید دو بار بازرسی از محل کار بوجود بیاد و شما غایب باشید و مدارکی دال بر اینکه چرا غیبت داشته اید نداشته باشید. اما در مورد اینکه چه کار می توانید بکنید با تجربه ای که ما در این زمینه داریم تنها راهی که تامین اجتماعی جواب می فهمد دیوان عدالت اداری است و شما باید بابت کل سابقه در دو قسمتی که کمتر از شش ماه و بیشتر از ۶ ماه شکایت کنید به دیوان عدالت اداری. در مورد تمام سابقه هایی که از ۶ ماه گذشته است مطمئنا دیوان عدالت اداری رای مثبت می‌دهد و مابقی نیز ۵۰۵۰ است. باید بدهید یک وکیل یا کارشناس حقوقی دادخواست مناسبی برایتان برای دیوان بنویسد و پرونده را پیگیری کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر