شکایت از تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری بابت سابقه کاری معدن

 با سلام و درود ! مزاحم شدم در مورد اینکه من حدود ۳ تا ۴ سال جایی در یک معدن به عنوان مسئول فنی کار می کردم و هر ماه هم گزارش می دادم. حالا بعد از ۶ ماه سابقه کل بیمه من پاک شده تماس گرفتم بیمه شهرستان گفتن بازرس اومده شما نبودید و و شما را از لیست خارج کرده اند به نوعی کل سابقه هم حذف شده است. خواستم ببینم من باید چیکار کنم سابقه ام برگرده و درست بشه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که سابقه وقتی از شش ماه بگذره قطع میشه و تامین اجتماعی حقی نداره که اون رو لغو کنه! اما اگه کمتر از شش ماه باشه هم باید با مدارک قوی رد بشه یعنی اگر گواهی کارفرما مبنی بر حضور شما وجود داشت حداقل باید دو بار بازرسی از محل کار بوجود بیاد و شما غایب باشید و مدارکی دال بر اینکه چرا غیبت داشته اید نداشته باشید. اما در مورد اینکه چه کار می توانید بکنید با تجربه ای که ما در این زمینه داریم تنها راهی که تامین اجتماعی جواب می فهمد دیوان عدالت اداری است و شما باید بابت کل سابقه در دو قسمتی که کمتر از شش ماه و بیشتر از ۶ ماه شکایت کنید به دیوان عدالت اداری. در مورد تمام سابقه هایی که از ۶ ماه گذشته است مطمئنا دیوان عدالت اداری رای مثبت می‌دهد و مابقی نیز ۵۰۵۰ است. باید بدهید یک وکیل یا کارشناس حقوقی دادخواست مناسبی برایتان برای دیوان بنویسد و پرونده را پیگیری کند.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر