دریافت کروکی فرضی از شورای حل اختلاف

 با سلام ! من در روز 15 تیرماه هنگام کار کردن با کامیون دکل پمپ بتن دچار سانحه شدم و دست چپم از ناحیه مچ دست و کف دست انگشت دوم و سوم شکسته که پس از انجام عمل جراحی انگشت دوم و سوم در محل کف دست بخاطر خرد شدگی از پین استفاده شده  است. ولی مشکل من از جایی شروع شده که صاحب کامیون برادرم بوده و من در ابتدای امر چون فکر وخامت اوضاع دستم را نمی‌کردم خودم شخصاً به بیمارستان مراجعه کردم و بعدها که متوجه شکستگی شدم دیر اقدام به پیگیری کردم و حالا از من کروکی فرضی خواسته اند که فراهم کردن این شرایط برایم مقدور نیست لطفاً راهنماییم کنید؟

با سلام! اگر کروکی فرضی نداشته باشید بیمه به شما دیه نمی دهد. شما که نمی توانید از برادرتون به صورت شخصی شکایت کنید. میخواهید این مبلغ را از بیمه خودروی برادرتان بگیرید. بیمه حتما کروکی فرضی می‌خواهد و باید حتما از طریق شورای حل اختلاف و با ارائه شواهد کافی بتوانید کروکی فرضی بگیرید. راه دیگری ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر