دریافت کروکی فرضی از شورای حل اختلاف

 با سلام ! من در روز 15 تیرماه هنگام کار کردن با کامیون دکل پمپ بتن دچار سانحه شدم و دست چپم از ناحیه مچ دست و کف دست انگشت دوم و سوم شکسته که پس از انجام عمل جراحی انگشت دوم و سوم در محل کف دست بخاطر خرد شدگی از پین استفاده شده  است. ولی مشکل من از جایی شروع شده که صاحب کامیون برادرم بوده و من در ابتدای امر چون فکر وخامت اوضاع دستم را نمی‌کردم خودم شخصاً به بیمارستان مراجعه کردم و بعدها که متوجه شکستگی شدم دیر اقدام به پیگیری کردم و حالا از من کروکی فرضی خواسته اند که فراهم کردن این شرایط برایم مقدور نیست لطفاً راهنماییم کنید؟

با سلام! اگر کروکی فرضی نداشته باشید بیمه به شما دیه نمی دهد. شما که نمی توانید از برادرتون به صورت شخصی شکایت کنید. میخواهید این مبلغ را از بیمه خودروی برادرتان بگیرید. بیمه حتما کروکی فرضی می‌خواهد و باید حتما از طریق شورای حل اختلاف و با ارائه شواهد کافی بتوانید کروکی فرضی بگیرید. راه دیگری ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر