حقوق و مزایای ایام زایمان کارکنان دولت

 سلام خسته نباشید همسر بنده کارمند شهرداری می باشد. اخیرا به خاطر لجاجت مسئول نیروی انسانی (که از ابتدا با پرداخت حقوق دوران بارداری توسط شهرداری) مشکل داشت ولی با توجه به رسمی شدن همسر بنده طبق قانون باید شهرداری پرداخت می کرد. از این ماه با توصیه مسئول نیروی انسانی شهرداری حق مسکن و تسهیلات زندگی و مزایای رفاهی را از فیش همسر بنده و یکی از همکارانش که همزمان با ایشان در مرخصی بارداری هستند کم کرده است و به این اکتفا نکرده و تحت عنوان اضافه پرداخت ماه های قبل هم این موارد را کم کرده است. به شکلی که دریافتی ایشان به حدود سه و نیم میلیون رسیده است .طبق قانون آیا حقی از همسر بنده ضایع شده است. اگر جواب مثبت است لطفا ماده قانونی که این حق را برای همسرم تایید می کنه را بفرمایید. در ضمن اگر مشاوره نیاز به هزینه دارد مشکلی ندارم پرداخت میکنم. و شرایط وکالت تان؟! اگر مطمئن شم که حقی ضایع شده خواهان پیگیری توسط وکالت هستیم؟

حق مسکن را نمی توانند حذف کنند. قانونی برای حذف آن نیست. نه اینکه دنبال قانونی برای حذف نکردن آن باشیم.مزایای رفاهی اگر در حکم استخدام وجود نداشته باشد می توانند پرداخت نکنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر