شکایت بابت حق بیمه از دانشگاه آزاد اسلامی

 سلام وقت بخیر می خواستم برای حق سنوات و بیمه ام اقدام کنم. ۷ سال دانشگاه آزاد کار کردم. شما دقیقا تخصص تون همینه؟ چند نمونه از ابلاغ های تدریس من با مهر و امضا خدمتتون ارسال میکنم. برای کل ٧ سال در دانشگاه آزاد،  ٣-۴ سال دانشگاه پیام نور نیز هر ترم به صورت زیر اصل ابلاغ دریافت کردم. مبلغ هر ترم معمولا بین ۵٠٠-٧٠٠ بوده در تمام سال ها که تاخیر فراوان پرداخت می شده است. مثلا ٢ سال پرداخت نمی کردند بعد همه را با هم پرداخت می کردند که جمعش در آخرین سال چندین ترم ٣-۴ م بوده است. بیمه و سنوات هرگز برایم رد نکردند. حتی فرم بیمه تامین اجتماعی رو پر کردم تحویل بیمه تامین اجتماعی دادم اما بیمه تامین شعبه فاطمی گفت کارگاه تون یعنی دانشگاه آزاد هرگز اقدام نکرده است. می تونید حق سنوات و بیمه منو دریافت کنید. به چه صورته؟ هزینه اش و شرایط پرداخت به چه صورته؟

با سلام . بله می توانیم البته اگر در تهران باشید . روش کار هم این است که به ما یک وکالت‌محضری می دهید که به جای شما در جلسات هیات تشخیص و حل اختلاف شرکت کنیم . یک قرارداد هم‌ میبندیم به مبلغ ۲۰ میلیون تومان . البته اگر به نتیجه برسیم هزینه را می گیریم وگرنه چیزی نمی گیریم .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر