درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان معده

 با سلام و احترام! ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی شما! موارد بالا مدارکی بودند که من برای کمیسیون پزشکی فرستادم. راستش کافی نت برای من مدارک را ارسال کرد و احتمالا ایشون نوشتند حادثه کاری! من در کمیسیون حضور پیدا نکردم و فقط گفتند معاینات بدو استخدام را ارسال نکرده ام که ظاهرا این هم خطای کافی نت بود. به من گفتند مدارک ناقص بوده است باید کامل کنید. مشکل دیگری که بود این بود که من حاضر به شیمی درمانی نشدم ولی مامور بیمه گفتند اگر بنویسم شیمی درمانی انجام شده راحت تر کارم انجام میشه که ایرادی که از من گرفته شد این بود که مدارک شیمی درمانی را ارائه دهم که نداشتم. در واقع مدارکم ناقص بود نه اینکه رد شد. بعد تحقیق کردم گفتند اقدام از شیراز بی‌فایده است و فقط در تهران تایید می‌شود؟ 

من برایتان درخواست می دهم و امکان ارجاع پرونده به تهران هم وجود دارد و می شود این کار را کرد. ولی احتمالا بدون شیمی درمانی رای ادامه درمان می گیرید. باید دلیل واضحی وجود داشته باشید که چرا شیمی درمانی نمی کنید.پرونده شما احتمالا در کمیسیون های تخصصی جراحی عمومی و آنکولوژی بررسی می شود که آنکولوژی حتما اقدامات درمانی می خواهد که ممکن است شیمی درمانی جزء آن باشد . جراحی عمومی معمولا بر اساس عمل های جراحی انجام داده شده نظر می دهد . سابقه بیمه تامین اجتماعی تان خوب است ولی سابقه تنها ملاک نیست.بابت مشکلات معده از جراحی عمومی درصد می گیرید. نتیجه 50 50 است ولی ما تلاشمان را می کنم که لزومی ندارد همه را بازگو کنم. فعلا درخواست تان را برای تامین اجتماعی می فرستیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر