آیا خدمت در جنگ جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود؟

 سلام بزرگواران! بنده در دوران ۸ سال دفاع مقدس از سال ۱۳۶۵ ال ۱۳۶۷ به مدت ۲۷ ماه خدمت سربازی را گذراندم و یکسال و هفت ماه و شش روز کارت ایثارگری گرفتم. آیا جزء کارهای سخت و زیان آور محسوب می‌شود. اگه امکان داره وکالت بنده را قبول فرمایید؟ ضمنا ۱۷سال و ۵ ماه بیمه اجباری و بیمه کارگری و الان هم دو سال است بیمه اختیاری رد میکنم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید؟

بله محاسبه می شود.طبق رای وحدت رویه شماره 257 مورخ 1399/02/16 دیوان محترم عدالت اداری، خدمت در جبهه جنگ چه به عنوان پرسنل پایور و چه وظیفه جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود و به ماخذ 1 و نیم سال محاسبه می گردد.وکالت شما را هم اگر مشکلی باشد قبول می کنیم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر