درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری ام اس

 سلام!خوبید! من بیماری ام اس دارم. ۳ماه است فهمیدم تاری دید و سمت راست بدنم قفل میکنه.ام آر ای گرفتم. گفتند ام اس داری. نظر دکتر اعتمادی فر اصفهان.معرفی کردند دانشگاه علوم پزشکی برای دریافت کارت ام اس برای دارو. سال ۹۱ هم چند روز تو آی سیو بودم بخاطر ضربه مغزی و شکستن جمجمه. الان روزی ۲ تا قرص تشنج هم میخورم چون تشنج هم میکنم. سر کار کردن زود خسته میشم. کارفرمام فهمیده بیماری دارم.بعضی وقتها حتی گوشیم از دستم میوفته.آیا میتوانم از کار افتادگی بگیرم. ۳۵ سال سن دارم. ۱۱ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نظرم ۵۰۵۰ است. باید شرایط سخت تر باشد یعنی عوارض بیشتری داشته باشید. به نظرم در این حالت در حدود ۴۰ درصد یا نهایتاً ۵۰ درصد از کار افتاده شوید و نمی توانید از کار افتادگی کلی شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر