شکایت به دیوان عدالت اداری برای اصلاح عنون شغلی

 سلام ! به من گفتند که باید ثابت کنی که در شرکت راننده لیفتراک بودی ومن به جز قراردادها چیزی برای اثبات ندارم. بنده از سال ۱۳۷۹/۹/۱ تا ۱۴۰۱/۵/۸دراین شرکت راننده لیفتراک بودم و در قرارداد از سال ۷۹تا ۹۲را کارگر ساده و از۹۲ تا ۹۷ را اپراتور و از 97 تا ۱۴۰۱را با عنوان شغلی راننده وسیله نقلیه سنگین لیفتراک رد کردند و من فکر میکردم که واقعا لیست بیمه را راننده لیفتراک رد می کنند. برای سختی و زیان آور با عنوان  راننده لیفتراک درخواست داده بودم و نامه و جواب سختی کار هم اومده ولی به خاطر اشتباه عنوان شغلی که در لیست بیمه برایم رد کردند اداره بیمه قبول نکرد. ممنون از لطفتون  خیلی سپاسگزارم؟

با سلام! باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. دادخواست قوی در این زمینه نیاز است چون دیوان کارشناس حرفه ای خودش را می خواهد. تامین اجتماعی رای اداره کار را قبول نخواهد کرد. به رای دیوان نیاز است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر