پیگیری معلولیت حین خدمت

 سلام بنده در سال  75 در منطقه جیرفت کرمان سرباز بودم. بعلت تعقیب و گریز اشرار در منطقه در سانحه رانندگی خودرو لندکروز سپاه که حامل یک قبضه دوشکا بوده واژگون شده و هفت نفری سرباز مجروح شده که یکی از هم رزمان هم به علت شدت جراحات به شهادت رسیده و بنده از ناحیه زانوی پای راست و ابرو و سر و کمر دچار جراحت شدم. بعد از سه روز بستری در بیمارستان شهید باهنر کرمان و عمل زانو به منزل با هزینه شخصی برگشتم. الان دارم پرونده را دنبال میکنم و می خواهند هیچ گونه خسارتی به بنده ندهند با توجه به اینکه کمیسیون پزشکی معلول حین خدمت تلقی دادند؟

چرا الان دارید پرونده را پیگیری می کنید؟ در این مدت چه کار می کردید. آیا مدارک حادثه و گزارش پزشکی قانونی موجود است یا نه؟! مدارک پرونده تان را ارائه کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر