درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری پمفیگوس

 سلام! بنده ۱۹سال سابقه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی دارم. در این مدت سال ۹۲به مدت ۱۸ماه بیمه بیکاری گرفتم. الان در سال ۱۴۰۱باز ۱۸ماه تا سال دیگه میگیرم که ۱۹ سال و یا بیشتر سابقه ام پر میشود. در حال حاضر بیماری پمفیگوس پوستی ولگاریس گرفتم وامپول هاشو در این ماه برای تزریق دریافت کردم. آیا میتوانم درخواست بیمه کارافتادگی بدهم بابت بیماری پوستم؟ لذا دیگه و پارگی دیسک گردن هم دارم که مقدمات ام آر آی ودستور۳ پزشک دارم که باید سریعا عمل کنم. این عمل هم شامل از کارافتادگی میشه تا بیمه دارم یا نه؟ اگر میتوانم خودم را از کار افتاده کنم بابت بیماری پوستی و جراحی عمل دیسک گردن شماره ۵.۶.۷ که آسیب دیده و مایع دیسک تخلیه است. منتظر جواب هستم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما می‌توانید درخواست از کار افتادگی بابت بیماری پوستی بابت مشکلات دیسک گردن تان بدهید ولی اینکه بتوانید به نتیجه برسید کار سختی است و بهتر است از یک مشاور حقوقی و وکیل استفاده کند کنیم البته سابقه بیمه تان ثبت مناسب است ولی با این حال باید پرونده تان را به صورت کامل و دقیق بفرستید تا بتوان به نتیجه رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر