شکایت به نظریه پزشکی قانونی در دادگاه تجدید نظر

 سلام ! من دوسال قبل ساختمان مشغول گچکاری بودم که حادثه دیدم. ۲ بار جراحی کردم و طول درمان۲ سال طول کشید. ضمنا ۲ سال استراحت پزشکی هم دارم . درحادثه توراپله با باسن زمین خوردم. دیسک ۴و۵ ترکید.بار اول جراحی تخلیه کردند. بعد چند ماه خوب نشد. دیسک مصنوعی و پیچ و پلاک کردند و همچنان مشکل دارم. نیمه فلج شدم. پای چپم کرخ شد و گیز گیز میکنه ! پای راستم هم ضعیف شد و تشخیص این بود که درمان نمیشه؟! عصبهای پایم خراب شد . الان دادگاه شهرستان طبق نظر پزشک قانونی ۱۵ درصد زد در صورتی که تحقیق کردم جراحی ستون فقرات که خوب نشود و سستی پا همراه داشته باشد یک دیه کامل دارد و آن۱۵درصد نه بابت ۲ سال استراحت پزشکی نه بیکاری و نه خرج کرد و...هیچ چیزی نزدند. رای غیابی بود و جای واخواهی در همین جا داره ؟

بابت ایام بیماری و بیکاری باید جداگانه از مقصر حادثه شکایت کنید تا جداگانه محاسبه شود و ربطی به دیه ندارد. به نظریه پزشکی قانونی اعتراض بزنید. باید از قاضی یا دادیار درخواست کنید . ضمن اینکه به رای قاضی اعتراض می کنید . یعنی در مرحله تجدید نظر باید شما را بفرستند برای رای جدید پزشکی قانونی . تنها در این صورت به نتیجه می رسید. بهتر است از وکیل استفاده کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر