شکایت از کارفرما و جریمه کارفرما بابت ماده 90

 سلام ببخشید مزاحم شدم ! من سال ۹۶ آقائی دو ماه برایم کار کرد: ماه مهر تا آبان ولی از اداره کار خانمش شکایت کرد و شش ماه یعنی تا پایان سال و از اداره کار شکایت کرد و بعدش سال ۹۷ خرداد ماه به دلیل اختلافات خانوادگی خودکشی کرد و از خانمش طلاق گرفته بود به این دلیل فوت کرد و بعد خانمش یک بچه داشت و با حضانت فرزندش از ما شکایت کرد که بیمه نکردیم و اونجا بوده و ما هم گردن نگرفتیم و طی تحقیقات ثابت نشد و بعد از دیوان عدالت یک نامه جریمه ۹میلیون و ۶۰۰ آمده  و گفتند پرداخت کنید رای قطعی داده شده و به ماده ۹۰هم میفرستند اداره بیمه! من الان چه راهکاری دارم و ماده ۹۰چند درصدش را برایم می نویسد ؟

دیوان که مبلغ جریمه نمی نویسد. حتما جریمه بیمه ای بوده است که شعبه بیمه تعیین کرده است. ماده 90 بیچاره تان می کند و بالای 100 میلیون حداقل جریمه می کنند یعنی معادل 10 سال مستمری را که می تواند مبلغ زیادی شود. اطلاعاتتان ناقص است و نمی توانم نظر دهم. زیر بار بیمه ایشان نروید وگرنه بدبخت می شوید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر