به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مقصر تصادف در هنگام گردش در دوربرگردان

 سلام علیکم! وقتتون بخیر!  من در عبور از دوربرگردان تصادف کردم. ماشین رو به رو در مسیر اصلی با سرعت حرکت میکرد و فاصله 10 متری حدودا با ماشین من داشت و من در حال عبور از دوربرگردان به کوچه روبرویی دوربرگردان بودم که جلوی سمت راست ماشین دیگه به عقب سمت راست ماشین من میزند که برخورد شدید بوده و تقریبا اون ماشین با ضربه متوقف میشه. ممکنه لطف کنید بفرمایید مقصر کی هست؟ممنون؟

اگر کاملا صاف شده بودید و ایشان با شما تصادف کرده است که مقصر ایشان است. اگر خودروی شما مایل بود، مقصر شما هستید. اگر افسر صاف بودن یا مایل بودن خودروی شما را تشخیص ندهد معمولا 50 50 می دهد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401