آیا کارگر ساده جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود؟

 با سلام و خسته نباشید! با عرض ادب و احترام! من 20 سال در شرکت فولاد کار کردم. برایم 17 عنوان شغلی رد کردند که در مرحله اول هیچ کدام سختی کار شاملش نشده است. میخواستم بدانم آیا  امیدی هست برای گرفتن سختی کار؟ ممنون میشم اگه راهنمای کنید؟ آدرس شرکت اتوبان قزوین تهران شرکت …؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم تشخیص عناوین شغلی به عنوان مشاغل سخت و زیان آور معمولا بر عهده اداره کار است که با بازرسی از محیط و تعیین میزان آلاینده های محیط صورت می پذیرد. اما به صورت کلی عناوین شغلی کارگر ساده یا اپراتور ساده کمتر از کار افتادگی کلی می باشند. من تا به حال ندیدم کارگر ساده که عنوان شغلی اش هم کارگر ساده باشد رای سختی کار بگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر