شرایط دریافت کمک هزینه استعلاجی

 عادله بیات : سلام روزتون بخیر ! من درمحل کار دچار حادثه شدم و پایم شکست . کارفرما مرخصی استعلاجی ام را تایید نکرد و اخراجم کرد . به علت از دست دادن توانایی جسمانی به طور موقت که من در اداره کار شکایت کردم و الان رای حل اختلاف دارم که قاضی در جلسه گفت شما با رای به بیمه تامین اجتماعی مراجعه کنید برای غرامت مرخصی استعلاجی .

سوال من این است که غرامت مرخصی استعلاجی اگر به علت عدم امضا کارفرما بیمه تامین پرداخت نکند و بعد ازاقامه دعوا در اداره کار با رای اداره کار مدت مرخصی استعلاجی تایید شود غرامت از طرف بیمه تامین با رای اداره کار پرداخت می شود ؟ یا نیاز به گرفتن اجراییه هست و بعد صدوراجراییه به بیمه مراجعه کنم ؟ متن قید شده در رای قید شده درحکم از تاریخ ۱/۴/۹۶لغایت ۱۷/۵/۹۷دراین شرکت بودم که درتاریخ ۱۷/۵/۹۷به علت حادثه به مرخصی استعلاجی با تایید کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی رفتم و بعداستراحت پزشکی شاغل شدم‌ . مجدد درنهایت ازسوی کارفرما قطع همکاری شده است ؟

مرخصی استعلاجی ربطی به امضای کارفرما ندارد . شما اگر شرایط بیمه ای را داشته باشید و استعلاجی تان توسط شورای پزشکی یا کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی تائید شود ، کمک هزینه ایام بیماری مربوطه توسط تامین اجتماعی قابل پرداخت خواهد بود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر