به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اثبات کارکرد با مدارک

 M : سلام من تقریبا ۸ ساله مشغول به کارم بدون قرارداد کتبی و تا بحال بیمه نشدم . حتی حقوق من فقط چند ماهی به حسابم واریز شده و اکثرا نقدی دریافت کردم و ثبت شده در دفاتر محل کارم . تازگیها خویش فرما خودم را بیمه کردم ، کارفرما بیمه ام نمی کند ، می خواهم شکایت کنم تا این چند سال که سابقه دارم را بتوانم داشته باشم . هنوز مشغولم اینجا اما بنا به دلایلی می خواهم نروم دیگر ! فقط یک معرفی نامه با سربرگ و مهر محل کارم دارم برای این چند سال کار این مدرک کفایت می کند ؟ نه ! به نظر من کفایت نمی کند . مدرک مکتوب مهمتری نیاز دارید . در اداره کار درخواست کنید و اصرار نمایید که از محل کار شما بازرسی صورت پذیرد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401