به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت سکته مغزی

 علی رضایی : سلام ! بنده ۷ ماه پیش سکته مغزی کردم به تعداد ۷ مرتبه که همگی گذرا بود بجز یک مرتبه که باعث شد که هردو چشمم آسیب دید و ماندگار شد . که دیدم تقریبا نصف شده است . پزشکان تشخیص دادند که قلبم سوراخ دهلیزی دارد که عمل کردم وسوراخ بسته شد به وسیله ی جسم خارجی که در داخل قلبم قرار دادند .

دو مرتبه سکته مغزی کردم که اینبار روی مخچه مغزم تاثیر گذاشته که باعث شده حالت سر گیجه وسر درد داشته باشم و عدم تعادل دارم .۲۰  سال سابقه بیمه دارم . سوال من این است که آیا از کار افتادگی شامل من می شود ؟ اگر می شود چه نوعی ؟ از کجا باید شروع کنم ؟

شما فقط می توانید یک نوع ازکارافتادگی بگیرید که به دردتان بخورد و آن ازکارافتادگی کلی ناشی از بیماری است . اینکه شما ازکارافتاده شوید بستگی به نظر کمیسیون های داخلی اعصاب و قلب کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی دارد . ابتدا باید درمان تان را کامل کنید و سپس با گواهی خاتمه درمان به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید . پس از تکمیل فرم های مربوطه پرونده شما به کمیسیون پزشکی ارسال می گردد .

نظرات

 1. سلام من عمل دیسک کمر انجام دادم پلاتین گذاشتم از کار افتادگی به من تعلق میگیره من متولد ۱۳۶۱
  ۲۰ سال سابق بیمه دارم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. با سلام! اگر آسیب نخاعی ندیده باشید ازکارافتاده کلی نمی شوید.

   حذف

ارسال یک نظر

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401