به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

معافیت کارگاه های معلولین از پرداخت حق بیمه

 غزاله : بنده از کودکی بیماری مادرزادی انحراف ستون فقرات دارم عمل شدم و پلاتین هم دارم و الان ریه هایم هم مشکل پیدا کردند و از شب ها ‌از دستگاه استفاده می کنم و ۳ساله در کارگاه کار کردم و بیمه بودم ولی الان خودم می خواهم کارگاه راه بیندازم و دیگر بیمه ام را باید آزاد بپردازم ! می خواستم ببینم اگر به بهزیستی معرفی بشوم در پرداخت بیمه ام کمکی می شود یا نه ؟ باید آزاد پرداخت کنم ؟ و اینکه می توانم برای احداث کارگاهم اگر بهزیستی بشوم وام بگیرم ؟ و اینکه شنیده ام اگر کارفرما از افراد معلول در کارگاه استفاده کند کل بیمه کارفرما پرداخت می شود چون خواهر من معلول شدید ذهنی هستندبا تشکر خواهش می کنم زود جواب بدهید ؟

1.     اگر به بهزیستی معرفی شوید و بتوانید از بیمه حرف و ماشغل آزاد یارانه ای بهزیستی استفاده کنید از 50 درصد تا 100 درصد حق بیمه توسط بهزیستی پرداخت می شود . البته در بیشتر مناطق بودجه برای این موضوع فعلا وجود ندارد .

2.     بهزیستی وام خود اشتغالی پرداخت می کند .

3.     قانون حذف حق بیمه کارفرمایانی که از افراد معلول استفاده می کنند توسط تامین اجتماعی اجرا نمی شود چون کسی بودجه ای برای آن تعیین نکرده است .  

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401