به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا دختر در زمان عقد امانت محسوب می شود ؟

 آتوسا  : سلام مجدد !  پیرو سوال قبلی که درمورد نقش خانواده همسرم پرسیده بودم باید عرض کنم قصد شکایت و ...‌‌‌‌‌‌‌‌‌ندارم به هیچ عنوان. اما آسیبی که همسر من دیده بسیار شدید که منجر به شکستگی های متعدد در استخوانهای صورت و جراحی چشم که الحمدلله به خیر گذشت و با درمانهایی که شد و تلاش پزشکان تا حدود بسیار بسیار زیادی بهبود پیدا کرد و شکستگی دندان جلو و آسیب جدی به سایر دندانها شده که مراسم ازدواج ما را خیلی عقب انداخته است .

چون حداقل کسی دلش نمی آید با دندان شکسته مراسم بگیرد و ترمیم اون هم زمانبر هست و مبحث هزینه مالی که شد هم بماند .این فقط آسیبهای در مورد زیبایی بود. آسیب های دیگر بماند . منظور کلی من این است که آیا دختر در زمان عقد آیا امانت محسوب نمی شود نزد خانواده ؟ سوال دوم اینکه آیا غرامت حادثه حین ماموریت با دیه یکی است یا جداگانه باید پرداخت شود ؟

1.     دختر در زمان عقد طبق قانون امانت محسوب می شود نزد خانواده ولی بنا بر عرف معمولا این موضوع فقط در حد حرف باقی می ماند .

2.     دیه یک اصطلاح فقهی و براساس قانون مجازات اسلامی است . غرامت پرداخت همان دیه در قالب یکی از بیمه ها (به غیر از شخص ثالث) است و بنابراین دو موضوع مجزا محسوب نمی شوند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401