به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت دیسک کمر و گردن

 سلام! وقتتون بخیر! من این مقاله را خواندم: درخواست ازکارافتادگی در بیمه قالیبافی . از سال 93 بیمه قالی هستم و از سال 98 تا بحال شب روز دارم می بافم و دارو هم میخورم. درد دارم نمیتونم کار کنم. سابقه دیسک کمر و ریه و گردن درد. برای درخواست از کار افتادگی با این وضعیت چکار میتوان کرد؟ این لینک از اینترنت دیدم. آیا می توانید راهنمایی کنید چیکار باید کرد؟ دیگه بنظرتون برای قالی ریه و کمر گردن  چند تا بیماری دیگر هم از ما میخوان تا یه مستمری  تایید بشه؟

بستگی به سابقه بیمه پردازی تان هم دارد چون فاکتور بسیار مهمی در از کار افتادگی شما می‌باشد. اگر تنها بیماری‌تان دیسک کمر و گردن است با این وضعیت از کار افتاده کلی نمی‌شوید. تجربه من در زمینه کمیسیون‌های پزشکی این را می‌گویند.  بیماری ریه هم دارید بستگی به میزان بیماری‌تان دارد که با آزمایش‌های اسپیرومتری مشخص می‌گردد. کمی بیشتر در مورد بیماری‌هایتان توضیح دهید تا ببینم می‌توان کاری کرد یا نه؟


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401