شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

درخواست ازکارافتادگی به علت سکته قلبی

 سلام. شبتون بخیر! ببخشید شمارتونو از داخل سایت پیدا کردم. مشاوره و احتمالا یک پرونده در خصوص از کار افتادگی دارم. کارمند بانک دولتی هستم و سال گذشته بدلیل استرس و فشار محل کار سکته قلبی کردم و بدنبال آن دچار نارسایی قلبی شدم. به تشخیص پزشک معالجم از کار افتاده هستم اما محل کار برای ارجاع به کمیسیون پزشکی اقدامی انجام نمیده؟

البته برای اینکه ازکارافتاده باشید پرونده پزشکی تان باید بررسی شود و ای اف قلب تان هم حدود 30 درصد یا کمتر باشد. اما بانک در این زمینه موظف است پرونده را برای بررسی به کمیسیون پزشکی بانک ها ارجاع دهد. اگر این کار را انجام نمی دهد از طریق اداره کل مرکزی هر بانکی که هستید اقدام نمایید.

سکته قلبی یا آنفارکتوس میوکارد همان حمله قلبی است که به فرایندی در بدن می گویند که بخشی از عضله های قلب به صورت دائمی از بین می روند. این اتفاق به دلیل کم شدن جریان خون عروق کرونر اتفاق و در نتیجه نارسایی قلبی اتفاق می افتد. عروق کرونر وظیفه خون رسانی به قلب رو دارند. زمانی که چنین اتفاقی برای عروق کرونر می افتد در قلب ایسکمی قلبی رخ می دهد. بسته به اینکه بخش بزرگ یا قسمت کوچکی از عضله قلب درگیر شده باشد سکته قلبی خفیف و یا ایست قلبی رخ می دهد.

علائم سکته قلبی با توجه به آناتومی بیمار ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال در زیر چند نمونه از علائم رایج سکته قلبی را نام برده ایم. هر چند این روزها با توجه به وضعیت بهداشتی و روانی جامعه سن سکته قلبی به اعداد بسیار پایینی رسیده و وضعیت حالت خطرناکی پیدا کرده است.:

·         مشکلات و درد در قفسه سینه  یکی از شایع ترین علائم حمله قلبی است.

·         احساس فشار یا تنگی نفس در قفسه سینه نیز از دیگر علائم سکته قلبی است.

·         تعرق شدید و احساس گرمای شدید.

·         سرگیجه مداوم، احساس ضعف و حالت تهوع

·         احساس تپش قلب یا تاکی کاردی

موارد گفته شده در بالا تنها بخشی از علائم سکته قلبی می باشد، به طور کلی علائم سکته قلبی در زنان و مردان یکسان است. علائم سکته قلبی خفیف نیز مشابه همان علائم حمله قلب است. درد قلب و درد قفسه سینه یا همان آنژین را جدی بگیرید. بهتر است در صورت داشتن یک یا چند مورد از علائم بالا حتما با پزشک خود تماس بگیرید و با وی در مورد علائمی که دارید صحبت کنید. پزشک شما بعد از اینکه شما را معاینه کرد با توجه به معاینه انجام شده و علائمی که خودتان می گویید برای شما آزمایش هایی را تجویز می کند که با انجام دادن آن می توانید از سلامت و ایمنی قلب خود اطمینان حاصل کنید. در نهایت در صورت نیاز اقدام به برطرف کردن مشکل شما خواهد کرد. متاسفانه سکته قلبی از مواردی است که تا زمانیکه اتفاق نیفتد کسی در مورد آن فکر نمی کند و وقتی اتفاق افتاد برای انجام یک سری اقدامات دیر شده است.

علائم سکته قلبی در خواب

1.     عرق کردن به ویژه عرق سرد

2.     احساس درد در فک و گردن و به خصوص در شانه ها

3.     ضربان قلبی تند و نامنظم که به وضوح قابل تشخیص است.

4.     خروپف کردن با صدایی بسیار بلند و و احساس خفگی در خواب

 

 

چه موقع جراحی قلب ضروری است؟

عمل قلب یکی از عمل های بسیار جدی است که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. جراحی قلب باز یا همان عمل قلب باز یکی از سخت ترین عمل های قلب می باشد  که توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص قلب صورت می پذیرد. زمانی که شما دچار علائم بالا شدید و خودتان به بیماری قلب شک کردید باید به پزشک قلب مراجعه نمایید. پزشک قبل از هر چیز علائم شما را مورد ارزیابی قرار می دهد. سپس آزمایش های لازم را برای شما تجویز می کند. یکی از آزمایش هایی که باید انجام دهید اکو قلب است. این آزمایش بسیار ساده است و مانند سونوگرافی انجام می شود. شما باید آزمایش ها را انجام دهید و مجدد نزد پزشک خود بازگردید. نوار قلبی نیز برای بیمارانی که دارای علائم می باشند نیز تجویز می شود. اما تفسیر نوار قلبی را به عهده پزشک خود بگذارید. البته مهمترین مدرک برای عمل قلب و تعیین میزان ازکارافتادگی شما که اطلاعات زیادی به پزشک قلب می دهد همان اکوی قلب می باشد. بعد از آن با توجه به شرایط بیماری برای شما قرص و داروهایی تجویز می شود. اما در صورتی که نتیجه آزمایش های شما چندان مساعد نباشد احتمالا نیاز به عمل قلب خواهید داشت.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست های پر بازدید

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

آگاهی از رای کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی