دریافت غرامت نقص عضو مقطوع

 سلام بزرگوار! چند تا سوال ازت داشتم بابت دستم؟! من توی شرکت دستم آسیب دیده است. الان دکتر معالج میگه هیچ راهی برای بهبود وجود ندارد.  الان کمیسیون تجدید ۳۰درصد برایم زده و بیمه تامین اجتماعی برایم غرامت نقص عضو مقطوع زده است. آیا برای اعتراض باید چکار کنم بعد ۳سال و۶ماه سابقه دارم. بعد برای دوسال بیمه خدمت تا چند روز دیگه درست بشه آیا برای غرامت احتمال  دارد چقدر در پرداخت غرامت  بیشتر کند و اگر خودت هم میتوانید برای اعتراض اینها  پرونده ام تحویل بگیرید ممنون میشم؟ 

بعد چقدر هزینه دارد الان عصب های دستم تمام از کار افتاده  و دستم هیچ جوری نه حرکت  داره نه حسی  حتی از مچ به پایین تکه تکه ببرمش. بعد بزرگوار الان برای این سه سال  و ۶ماه چقدر غرامت بهم میدهند آیا این دوسال خدمت هم اضافه بشه چقدر بهم غرامت نقص عضو مقطوع تعلق میگیرد ممنونم ازت. اگر بهم خبر بدهید ممنونم برای حق زحمت خودت چقدر می گیرید ممنونم ازت خدا ازت راضی باشه؟

بابت غرامت نقص عضو مقطوع نزدیک ۲۰ میلیون تومان به شما تعلق می‌گیرد که اگر سربازی تان را هم اضافه کنید نهایتا دو تا سه میلیون به آن اضافه می شود. ما برای پیگیری درخواست 8 میلیون تومان می گیریم که شاید برایتان به صرفه نباشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر