مقصر تصادف فرعی به اصلی

 من امروز رفتم دادگاه اعتراض کارشناسی ۳ نفره هم زدم از من بابت کارشناسی ۳ نفره ۹۰۰ گرفت دادگاه. خواستم بگم من با داداشم ۲ ساعت پیش رفتیم سر صحنه تصادف اینکه اون جاده تقاطع داشت ولی چراغ راهنما اصلا به هیچ وجه نداشته و اینکه من داشتم راه خودم را میرفتم که ناگهانی از سمت فرعی راست اومد تو جاده اصلی من بهش برخورد کردم سمت شاگرد جلو من خورد به سمت جلو گلگیر راننده طرف مقابل ماشینم پشتک زده است. من حداقل ۶۵ تا ۷۰ سرعت داشتم یعنی امکان داره  مقصر ۵۰.۵۰ باز بزنند ؟

نه . اگر چراغی نبوده است و ایشان از فرعی به سمت اصلی آمده است و نباید ۵۰ ۵۰ بزنند. هر کس اعتراض کند و نظر کارشناسی بخواهد معمولا رای به سمت وی می چرخد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر